Jesteś tutaj: Strona głównaWydarzeniaImprezyDwujęzyczna Studniówka 2017

Dwujęzyczna Studniówka 2017

W sobotę (28.01.2017) odbyła się historyczna, bo pierwsza Studniówka uczniów klasy trzeciej Liceum Dwujęzycznego. Impreza miała miejsce w lokalu Ranczo w Zielonej Wsi, a jej organizatorami zwyczajowo byli rodzice naszych trzecioklasistów a także - oni sami. Aby dochować wierności tradycji impreza rozpoczęła się uroczystym Polonezem tańczonym wspólnie przez uczniów i nauczycieli. 

Po krótkiej części oficjalnej, której ważną częścią było składanie życzeń przez zaproszonych gości, rozpoczęła się fantastyczna zabawa trwająca do białego rana.

Przyszli maturzyści jak zwykle wykazali się dużą kreatywnością, więc podziękowania dla nauczycieli i wychowawcy klasy nie miały tradycyjnej formy. Ich autorzy do końca trzymali w tajemnicy zarówno program imprezy jak i przebieg poszczególnych jego punktów. Dzięki temu udało się zaskoczyć wszystkich widzów tego spektaklu.

Cała impreza była przygotowana bardzo profesjonalnie, za co należy podziękować rodzicom uczniów i samym zainteresowanym. Na szczególne podziękowania zasługuje przewodnicząca klasowej rady rodziców - pani Marta Moczulska, która nadzorowała prace organizacyjne i troszczyła się o każdy szczegół.

Mając w pamięci tak wspaniałą zabawę czekamy na kolejną dwujęzyczną Studniówkę, która odbędzie się już za rok. A tymczasem dużymi krokami zbliża się matura...

 

Katarzyna Kolebuk

=============================

 

::: GALERIA ZDJĘĆ :::

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony