Hiszpania 2016!

Jedna podróż - setki wspomnień!


Serdecznie zapraszamy na tygodniową, turystyczno - rekreacyjną wycieczkę do Hiszpanii:)
Osoby chętne, po zapoznaniu się z proponowanym programem prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 300 zł do 10.11.2015r  u organizatorów szkolnych.  

Organizatorzy:Agata Julukowicz, Elżbieta Bawolska

Proponowany harmonogram poniżej:

Termin: maj 2016 (druga połowa)
organizator:

Biuro Podróży No Limit Travel
ul. Czerska 8, 86-005 Białe Błota, tel. 509 684 222,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nolimit-travel.pl

Dzień I
Wyjazd w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Francji.

Dzień II
Przyjazd do Strasburga. Spacer po starówce - zabytek UNESCO Kościół św. Tomasza, gotycka katedra Notre-Dame, zabytkowy budynek restauracji Kammerzell, Mała Francja - malownicza dzielnica rybaków i garbarzy, średniowieczny most Ponts Couverts. Obiadokolacja.

Dzień III
Przyjazd do Hiszpanii na Wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek na plaży. Obiadokolacja.

Dzień IV
Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie rozpoczniemy od Muzeum i stadionu Camp Nou (FC Barcelona). Następnie przespacerujemy się od pomnika Kolumba i zabytkowego portu, po najpiękniejszej aleii świata - Las Ramblas, do pamiętającej czasy rzymskie dzielnicy miasta Barri Gòtic z Katedrą św. Eulalii i Placem Królewskim. Przejdziemy śladami Gaudiego. Zobaczymy Passeig de Gràcia w dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się wspaniałe, modernistyczne budynki m.in. Casa Milà i Casa Batlló projektu Antoniego Gaudiego. Przejdziemy pod Bazylikę Sagrada Familia - jeden z najważniejszych symboli miasta, a na koniec zobaczymy baśniowy Park Guell ze słynnymi rzeźbami Antoniego Gaudiego, z którego roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę. Powrót do hotelu. Obiadokolacja

Dzień V
Śniadanie. Rejs statkiem z przeszklonym dnem do Tossa de Mar wzdłuż malowniczego wybrzeża Costa Brava. Spacer po jednej z najpiękniejszych w Katalonii, średniowiecznej starówce Vila Vella z otaczającymi ją ruinami fortyfikacji z XII-XIV wieku. Obiadokolacja.

Dzień VI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, całodzienny relaks w Waterworld w Loret de Mar. Wieczorem wyjazd w kierunku Księstwa Monako.

Dzień VII
Przejazd przez Francję na Riwierę Francuską do Księstwa Monako, jednego z najmniejszych paostw w Europie. Zwiedzimy m.in. Muzeum Oceanograficzne ufundowane przez Alberta I, Katedrę Św. Mikołaja w której pochowano wielu członków rodziny Grimaldich, Pałac Książęcy Grimaldich - oficjalną siedzibę rodu on 1297 roku. Przejdziemy wzdłuż portu, zobaczymy miejsce, gdzie każdego roku startują zawodnicy Formuły 1. Przespacerujemy się do Monte Carlo z jego wspaniałymi hotelami, Centrum Kongresowym oraz Kasynem Garnier, któremu malutkie paostwo zawdzięcza swoje bogactwo i sławę. Wieczorem, bezpośredni przejazd w kierunku Polski.

Dzień VIII
Przyjazd do Żmigrodu w godzinach popołudniowych.

Cena: 1190 zł + 80 € dla grupy 44 uczniów

Cena zawiera:

  • transport autokarem,
  • 4 noclegi na Costa Brava,
  • wyżywienie wg. programu,
  • ubezpieczenie KL i NNW,
  • usługi miejscowych przewodników,
  • opłatę klimatyczną, opłaty drogowe i parkingi,
  • opiekę licencjonowanego pilota,
  • bilety wstępów


Istnieje możliwość wydłużenia wycieczki o 1 dzień (dodatkowy koszt 120 zł).

Osoby zainteresowane otrzymają wydrukowany program wycieczki.

Agata Julukowicz

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony