Mayday

W pogodny piątek pierwszego kwietnia uczniowie klasy 1c oraz 2b wraz z wychowawcami udali się do Teatru Polskiego we Wrocławiu na sztukę pt. „Mayday”. Jest to jedna z najlepszych na świecie komedii.
 

To historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, który prowadzi podwójne życie, lawirując między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego, tajemnica zaczyna wychodzić na jaw, wywołując lawinę komplikacji. W chaos zostaje wplątany przyjaciel głównego bohatera, media oraz policja. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że „Mayday” od lat rozśmiesza do łez wrocławską publiczność.

Uczniom podobała się sztuka i po jej zakończeniu wszyscy naładowani pozytywnymi emocjami, wsiedli do autobusu. O dziwo pomimo wrażeń zebranych tego dnia, wszystkim dopisywał humor i zapas energii, który przerodził się w ekspansywne muzykowanie dziewczyn z klasy 1c. Myślę, że wszyscy uczestnicy wycieczki zgodzą się z tym, że wybranie się do teatru nie jest nudą i ciągłym spoglądaniem na zegarek, ale ciekawym doświadczeniem i miłą odskocznią od dnia codziennego.

op.Wiktora Zagórska kl.1c

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony