Wyczieczka na Laser Tag we Wrocławiu

W środę 30 kwietnia klasa 2d i 1d pod opieką Pani D. Żyto oraz P. Aleksandra Wrońskiego wybrały się na wycieczkę do Wrocławia na tzw. laserowy paintball. Dwie godziny niesamowitej zabawy zostawiły niezapomniane wspomnienia. :)

 Po dotarciu na miejsce zostaliśmy oprowadzeni po hali Zona 71Następnie instruktor wytłumaczył nam zasady gry i zostaliśmy podzieleni na trzy drużyny. Każdy z nas wybrał sobie sprzęt, który mu pasował i zaczęliśmy grę. Wszystkie rozgrywki trwały po 10 min.

Szanse były wyrównane. Nikt z nas nie wiedział, za którą ścianą czai się wróg. Nikt nie mógł przewidzieć, kiedy zostanie zabity. Emocje były niesamowite ! Mimo ,że byliśmy zmęczeni to z niecierpliwością czekaliśmy na naszą kolej. Na czas gry nikt nie zwracał uwagi, czy strzela do swojego najlepszego przyjaciela czy nie. Liczyło się tylko to, aby wygrać. Wrażenia były niesamowite. Dodatkowo nastrój robiła odpowiednia muzyka w tle, przyciemnione światło oraz dym. Nie mieliśmy szans na nudę ! Co innego P. Danusia oraz P. Aleksander, którzy musieli czekać przez 2 godziny w poczekalni, zadowalając się grami planszowymi... :) Co 10 minut dołączała do nich inna drużyna i opowiadała jak przebiegła gra :)

Po dwóch godzinach super zabawy pojechaliśmy oczywiście do Maca, gdzie również nie było nudno, za sprawą kilku chłopców z kl. 2d, którzy postanowili zajść do pokoiku z zabawkami i grami dla dzieci :D

Około godz. 13:40 wróciliśmy do szkoły. Po tej wycieczce pozostaną nam na pewno niesamowite wspomnienia oraz chęć kolejnej takiej wycieczki :)

 Oto kilka fotek :)

 

 

Komentarze (2)
1niedziela, 04, maj 2014 21:13
30. maja to raczej nie :p
2niedziela, 04, maj 2014 21:16
Słuszna uwaga Adrianie ! ;) Ahh to moje rozkojarzenie... Już poprawiam :)
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony