Jesteś tutaj: Strona głównaSzkolna gazetka

Ratajówka, czyli nowa redakcja nareszcie ruszyła

Okładka

Nasza szkolna gazetka „Ratajówka” nie ma prostego życia. Od października mijającego roku spotyka się całkiem nowy zespól redakcyjny. Postanowił wzorem lat ubiegłych wykorzystać do wydawania gazetki platformę mam.media.pl. Dziś przedstawiamy pierwszy numer w tym roku szkolnym. Naszym celem jest uaktywnienie redaktorów tak, aby pismo ukazywało się co dwa miesiące. Zapraszamy zainteresowanych współredagowaniem „Ratajówki” na spotkania- w każdy czwartek na lekcji 7. A póki co miłej lektury!

Tutaj znajduje się link do "Ratajówki":

http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/rataj%C3%B3wka/13/12/14/

 

"Ratajówka" na powitanie wiosny

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżo złożonym numerem naszej szkolnej gazetki.

>>>:::RATAJÓWKA:::<<<

Lutowa Ratajówka

W imieniu redakcji szkolnej gazetki zapraszam do zapoznania się z aktualnym numerem "RATAJÓWKI". Jeśli masz ciekawe pomysły, lubisz pisać lub chciałbyś (chciałabyś) współredagować kolejny numer, zapraszamy w czwartek 21 lutego na spotkanie redakcji w sali 20 po 7. lekcji.

>>>:::RATAJÓWKA:::<<<

 

Styczniowa "Ratajówka"

Zespół redakcyjny naszej gazetki zaprasza do zapoznania się z aktualnym numerem "RATAJÓWKI". Osoby chętne do redagowania kolejnego numeru zapraszam

jutro - 17 stycznia - do sali nr 20 po 7 lekcji.

>>>:::RATAJÓWKA:::<<<

Jesienna "Ratajówka"

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym w tym roku numerem szkolnej gazetki, która tematycznie związana jest z aktualnie trwającym miesiącem - październikiem.

>>>::: RATAJÓWKA :::<<<

Majowy numer "Ratajówki"

Zespół redakcyjny naszej gazetki zaprasza do zapoznania się z aktualnym numerem "Ratajówki",który został przygotowany na czwartkowe spotkania z rodzicami.

>>>:::: RATAJÓWKA :::: <<<

Czytaj - żyj podwójnie!

Zapraszamy do przejrzenia najnowszego numeru szkolnej gazetki. Z okazji przypadającego na dzień 23 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich poświęciliśmy kilka stron temu wydarzeniu. Ponadto w numerze znajdziecie recenzje, wywiad, sondę. Będziecie mogli też wysłuchać fragmentu audiobooka polecanej książki. Zapraszamy!

>>>RATAJÓWKA<<<

Czytaj więcej: Czytaj - żyj podwójnie!

Grudniowy numer "Ratajówki"

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem naszego szkolnego pisma, które zostało wydane tuż przed wczorajszymi konsultacjami dla rodziców.

 

>>>RATAJÓWKA<<<

Pierwszy numer "Ratajówki"

Tuż przed zeszłotygodniowymi zebraniami z rodzicami ukazał się pierwszy w tym roku szkolnym numer  "RATAJÓWKI". Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną naszego szkolnego pisma. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z redakcją, zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek na 8. godzinie lekcyjnej (sala 20).

:::RATAJÓWKA:::

Reaktywacja, czyli powrót do korzeni „Ratajówki”

W piątek 16.09.2011 na dużej przerwie zapraszam na zebranie organizacyjne gazetki szkolnej. Celem jest ustalenie terminu spotkań, więc proszę o przybycie wszystkich, którzy chcą brać aktywny udział w redagowaniu naszego szkolnego pisma. Czekamy na reporterów i fotoreporterów, ludzi z otwartymi głowami i zmysłem obserwacji. Szczególnie zapraszamy: Oliwię Rogalę, Darię Ładowską, Mariusza Mullera. Bartka Przybyła, Magdę Skalską , Natalię Zielińską, Julię Tonderys, Olę Klimkowską, Karolinę Waniewską, Olę Bagińską, Bartka Smektałę, Pawła Ostromeckiego.

Czekamy także na pierwszaków, którzy chcą się nauczyć redagowania gazety.

Piątek, duża przerwa, sal nr 20.

Zapraszają Elżbieta Kostecka, Monika Rogala

"Ratajówka"

Ratajówka-redakcja

Poznaj skład redakcji: http://redakcja.mam.media.pl/rataj%C3%B3wka/

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Początek strony