Jesteś tutaj: Strona głównaSylwetki liderów"Bardzo lubię imprezki" - wywiad z Mateuszem Samiło

"Bardzo lubię imprezki" - wywiad z Mateuszem Samiło

Wywiad z liderem naszego szkolnego rankingu na najlepszego sportowca i niezwykle przystojnym trzecioklasistą przeprowadziła Marlena Dumin. Zapraszamy do lektury!

Wywiad z liderem naszego szkolnego rankingu na najlepszego sportowca przeprowadziła Marlena Dumin.

*************************

Marlena: Jesteś niezwykle utalentowanym lekkoatletą. Co sprawia, że odnosisz tak liczne zwycięstwa? Mateusz Samiło: Przede wszystkim to częste treningi. Ja w każdej wolnej chwili trenuję pod okiem pana Łyczakowskiego. Każdy może znaleźć w sobie talent jednak trzeba intensywnie trenować!

M.: Co sprawiło, że zacząłeś tak intensywnie uprawiać ten sport, i co Ci to daje? M.S.: To mój tato „zaraził” mnie miłością do tego sportu. Już w podstawówce zacząłem odnoście sukcesy. Lekkoatletyka sprawia mi to ogromną radość, a zwycięstwa satysfakcję… Po prostu bardzo to lubię!

M.: Czy oprócz lekkoatletyki trenujesz coś jeszcze? M.S.: Kiedyś jeszcze grywałem w piłkę nożną. Nie raz trenuję z bratem gimnastykę (salta, przewroty itp.)

M.: Co czujesz, kiedy zostajesz uhonorowany laurem zwycięzcy, w znaczącym dla Ciebie biegu? M.S.: Zazwyczaj zadowolenie z osiągniętego wyniku...

M.: W szkole jesteś postrzegany jako niezwykle utalentowany sportowiec. Czym zajmujesz się poza uprawianiem sportów? M.S.: Gram na komputerze, jeżdżę quadem i skuterem. Widuje się z przyjaciółmi. Chodzę na dyskoteki, ogniska itp. M.: Jaki jesteś na co dzień? M.S.: Normalny taki… koleżeński i lekko denerwujący ;)

M.: Jak wypełniasz swój wolny czas? M.S.: Wszelkie imprezki! Dyskoteki, ogniska

M.: Czym wg. Ciebie musi się odznaczać idealna dziewczyna? M.S.: Wysoka, szczupła, blondynka, lub brunetka ładna z twarzy , o ładnej figurze. Bez używek ;)

M.: Coraz bliżej do końca szkoły. Wyobraź sobie, że nie masz żadnych ograniczeń. Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje? M.S.: Wyjechać z kadrą Polski na obóz i tam na okrągło trenować. Albo zagraniczny wyjazd z moją dziewczyną.

M.: To Twój ostatni rok w naszym gimnazjum. Jak zapamiętasz tą szkołę? M.S.: Oczywiście bardzo dobrze! Odniosłem tutaj dużo sukcesów i będę wspominał wiele dobrych rzeczy!

M.: Chwile, które przyniosła Ci wiele emocji tutaj to… M.S.: Kiedy zostaję wyczytywany na środek…

M.: Czym się interesujesz? Która dziedzina życia Cię fascynuje? M.S.: Szczerze? Poza sportem to baaardzo lubię imprezki!

M.: Twój złoty środek na szczęście i radochę to...? M.S.: Buziaki od moich kochanych dziewczyn!

M.: Czy masz już sprecyzowane plany - choćby na najbliższą przyszłość? M.S.: Chciałbym zostać mistrzem Polski, oraz wystartować w Mistrzostwach Europy w Hiszpanii, Barcelonie.


Wywiad przeprowadziła: Marlena Dumin (1a)

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony