Zwycięstwo jest nasze!

aaPowiatowe rozgrywki Gimnazjady Dziewcząt już za nami. Nasze piłkarki wróciły do Szkoły wraz ze złotymi medalami oraz zwycięskim pucharem. Turniej odbył się 28 kwietnia 2016 roku w Prusicach...

. . . : : : G A L E R I A : : : . . .

Nasze Gimnazjum już w pierwszym meczu w grupie zmierzyło się z gospodarzami czyli ze Szkołą z Prusic, wygrywając z nimi 3:1 (bramki zdobyły: Weronika Bielak 2, Paulina Ziętek 1). Drugi mecz w grupie zagraliśmy z Obornikami Śląskimi, przegrywając 1:0. Kolejne rozgrywki to były półfinały całego turnieju, w których nasza szkołą zmierzyła się z Trzebnicą, wygrywając 3:0 (bramki zdobyły: Weronika Bielak 1, Paulina Ziętek 1, Aleksandra Samiło 1). Dzięki wygranej w tym meczu, awansowaliśmy do ostatniej części turnieju, do finału. W finale ponownie zagraliśmy z Obornikami Śląskimi. Jednak tym razem po doskonałej grze naszych dziewcząt, zdobyliśmy zwycięstwo! pokonując rywalki 2:0 (bramki zdobyły: Weronika Bielak 1, Paulina Ziętek 1). Zawodniczki z Rataja okazały się być najlepszymi w Powiecie Trzebnickim! Gratulacje dla całej drużyny oraz trenera i życzymy powodzenia w kolejnych etapach gimnazjady!

Skład drużyny: Aleksandra Giereło, Paulina Ziętek, Karolina Gierakowska, Agata Szymków, Aleksandra Samiło, Weronika Bielak, Kasia Hossa, Sylwia Gruszecka, Weronika Popielas, Anna Nalota, Martyna Gereło i Aleksandra Pietruszewska.

Aleksandra Samiło (1c)

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony