Piłkarze mistrzami Powiatu Trzebnickiego

aaZwycięstwem naszej drużyny zakończyły się rozegrane 26 kwietnia w Trzebnicy mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców! Zespół z Rataja okazał się najlepszą drużyną, spośród sześciu gimnazjów biorących udział w zawodach.

. . . : : : G A L E R I A : : : . . .

            W pierwszej części turnieju zostały rozegrane mecze grupowe, następnie po dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów. My trafiliśmy do grupy A razem ze szkołami z Trzebnicy i z Obornik Śląskich. W pierwszym meczu po doskonałej grze pokonaliśmy faworyzowany zespół gospodarza, czyli Trzebnicy 4:0. Drugi mecz przegraliśmy nieznacznie z zespołem z Obornik Śląskich 3:4. Ta nikła porażka nie miała wpływu na naszą dalszą sytuację w turnieju i mimo niej, awansowaliśmy do półfinałów z pierwszego miejsca w grupie.

            W półfinale spotkaliśmy się z druga drużyną z grupy B, gimnazjum z Zawonii. Po w miarę łatwym dla nas meczu, odnieśliśmy zwycięstwo 9:4. Tym sposobem uzyskaliśmy awans do wymarzonego finału! W meczu o pierwsze miejsce ponownie spotkaliśmy się z naszym grupowym rywalem, drużyną z Obornik Śląskich. Po zaciętym meczu, udał nam się rewanż za porażkę w grupie. Zwycięstwo 3:2 dało nam pierwsze miejsce w turnieju i awans do kolejnego etapu gier.

             Skład drużyny:  Fabian Przystuplak (kapitan), Michał Krawczyszyn, Hubert Kulig, Bartłomiej Walczak, Krzysztof Wiktorowicz, Adrian Kwiecień, Dawid Muś, Mateusz Małys, Piotr Robak i Jakub Skrzypek.

            Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny i trzymamy kciuki na kolejnych turniejach!

Tomasz Zakrzewski

Share
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.