Piłkarze z Rataja na szczycie !

TYW rozegranych wczoraj eliminacjach do turnieju "Coca-Cola Cup"  nasza drużyna wywalczyła awans , wygrywając wszystkie mecze. W świetnym stylu pokonała Gimnazja z Prusic i Ujeźdźca Wielkiego. WIELKIE GRATULACJE !!!

 A więc od początku ...

Dnia 3 kwietnia na terenie Orlika przy naszym gimnazjum mogliśmy podziwiać zmagania chłopców w I etapie turnieju Piłarskiego " Coca- Cola Cup" . Nasi reprezentanci w składzie: Bartosz Zygmunt, Kacper Denis, Joachim Kokora, Szymon Węcłaś, Patryk Chodorowski, Dawid Poprawa, Robert Wrzesiński, Jan Lewek, Fabian Przystuplak, Bartosz Walczak konkurowali z kolegami z Ujeźdźca Wielkiego i Prusic. Pierwsze spotkanie rozegrało się między drużynami przyjezdnymi i zakończyło wynikiem pozytywnym dla Gimnazjum z Prusic (11:3). Na turnieju kibiców nie brakowało. W trakcie przerw i luźniejszych lekcji uczniowie wspierali naszych zawodników. W drugiej kolejce obserwowaliśmy świetną grę zespołową "chłopców z Rataja", którzy zmagali się z Prusicami. Ostatecznie zakończyliśmy pojedynek 4 bramkami, gdzie drużynie przeciwnej udało zdobyć się tylko 1. Podobnie wyglądał pojedynek  z drużyną z Ujeźdźca, której także udało się wbić tylko 1 gola. Nasi reprezentanci zaskoczyli ilością strzelonych goli, których było aż 9. Najlepszym strzelcem okazał się Kacper Denis, który miał w swoim dorobku 7 celnych strzałów. Bramkarzowi Bartkowi tzw. "Zydze" gratulujemy przepuszczenia tylko 2 bramek.

 Nasi piłkarze jak zwykle poradzili sobie świetnie, za co należą im się wielkie brawa. Tymi brawami nagrodźmy także p. Tomasza Zakrzewskiego ( opiekun drużyny, sędzia) oraz p. Aleksandra Wrońskiego ( sędzia).

Dalsze losy turnieju można śledzić na stronie Coca-Cola Cup.pl .

A  oto kilka fotek z turnieju , które wykonała Natalia Cepa ...

>>>. GALERIA. <<<

                                                                                                                                Marta Załanowska

Komentarze (1)
1piątek, 04, kwiecień 2014 16:18
Robert Kolebuk
Marta, brawo za twojego pierwszego newsa na MRACIE! Super profesjonalny!!! Witamy kolejną newsmankę, a właściwie "newswoman".
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony