Jesteś tutaj: Strona głównaRataj-TVSpot radiowy o naszym liceum (projekt edukacyjny)

Spot radiowy o naszym liceum (projekt edukacyjny)

DSC 8184Uczniowie Liceum Dwujęzycznego w Żmigrodzie znani są ze swojej kreatywności. Kolejnym dowodem potwierdzającym tę tezę jest projekt edukacyjny, który zrealizowany został w ubiegłym tygodniu pod okiem Roberta Kolebuka. Tym razem celem projektu było nagranie spotu radiowego informującego o ofercie naszego liceum.

Grupa uczniów pierwszej i drugiej klasy liceum przygotowała plan pracy a następnie sprawnie i bardzo profesjonalnie nagrała teksty, które stworzyły treść spotu. Wszystkim uczestnikom projektu należą się wielkie gratulację za kreatywność, elastyczność i zaangażowanie. 

Spot reklamowy będzie prezentowany na targach edukacyjnych w Rawiczu.

W pracach przygotowawczych uczestniczyli:

 • Żaneta Kotkowska
 • Marcel Pursch
 • Dominik Borkowski
 • Marcin Ławniczak

Swoich głosów użyczyli:

 • Ada Pogoda
 • Natalia Serewiś
 • Patrycja Janiewicz
 • Dominik Borkowski
 • Artur Pop
 • Krzysztof Miela
 • Natalia Siecla
 • Weronika Domaracka

Projekt koordynował, głosy nagrał i całość zmiksował:

 • Robert Kolebuk

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony