Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007

1. Monika Bober – II miejsce w I POWIATOWYM KONKURSIE PRZEKŁADU
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW ;
2. Joanna Molęda – III miejsce I POWIATOWYM KONKURSIE PRZEKŁADU
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW ; wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM – MAT 2007; wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie internetowym „POZNAWAJ POLSKĘ”, III miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM, finalistka REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY o DOLINIE BARYCZY;
3. Bartłomiej Michalski – I miejsce w V POWIATOWYM TURNIEJU REPORTAŻU;

4. Daniel Żyto – I miejsce w V POWIATOWYM TURNIEJU REPORTAŻU;
5. Patrycja Nowicka – II miejsce w V POWIATOWYM TURNIEJU REPORTAŻU;
6. Katarzyna Kozina – II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM RATAMAGA;
7. Monika Koszałka - II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM RATAMAGA; laureatka OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO – MAT 2007; finalistka KONKURSU LIGA ZADANIOWA – w części matematycznej;
8. Aleksandra Rosiek – I miejsce w konkursie na najlepszą recenzję spektaklu operowego, II miejsce w POWIATOWYM INTEGRACYJNYM PRZEGLĄDZIE FORM ARTYSTYCZNYCH,
I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH;
9. Katarzyna Golemo - I miejsce w POWIATOWYM INTEGRACYJNYM PRZEGLĄDZIE FORM ARTYSTYCZNYCH;
10. Karolina Lech – finalistka VI DOLNOSLĄSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
I HISTORYCZNEGO zDOLNY ŚLAZAK GIMNAZJALISTA, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym BOGACTWO TRADYCJI I OBRZĘDÓW POLSKICH, I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH, ;
11. Patrycja Kowalczyk – III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTACJI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ, ORANGE DLA ZIEMII;
12. Adam Znamirowski - wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM – MAT 2007;
13. Marta Szalkowska – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BETLEJEMSKA”;
14. Mateusz Chabiniec – I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM, laureat olimpiady informatycznej „DIALNET MASTERS”;
15. Dominika Horoszkiewicz – II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE RECYTACJI POLSKIEJ POEZJI I PROZY WSPÓŁCZESNEJ, I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH ;
16. Sybilla Kuczniak – II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KARTKA WIELKANOCNA 2007”, I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTACJI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ;
17. Ada Wojda – II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KARTKA WIELKANOCNA 2007”;
18. Patrycja Klimkowska - I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH;
19. Marta Kowal - I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH;
20. Irena Kapłan - I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH;
21. Małgorzata Majewska - I miejsce w IX KONFRONTACJACH TEATRALNYCH MŁODYCH;
22. Marta Radziszewska – I miejsce w powiatowym konkursie „MISTRZ KLAWIATURY”;
23. Monika Wyrostek - II miejsce w powiatowym konkursie „MISTRZ KLAWIATURY”;
24. ORANGE DLA ZIEMII – P. Rebinowski, A. Walasek, J. Błońska, M. Dawidowicz, A. Kiałka;
25. Sylwia Turowska - finalistka REGIONALNEGO KONKURSU WIEDZY o DOLINIE BARYCZY;
26. K. Muller, D. Twardy, E. Szymków, K. Poniecki – I miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym, II miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego

SPORT :

1. Justyna Puk – III miejsce (rzut oszczepem) w FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE ;
2. Mateusz Samiło – II miejsce ( 1000 m) w FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE; I miejsce ( kat. gimnazjum)
w BIEGU SYLWESTROWYM i BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR SADÓW
w Trzebnicy; I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM MITYNGU LA;
3. Klaudia Giereło – II miejsce (rzut oszczepem) w FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE;
4. Bartosz Krupa – I miejsce ( rzut dyskiem) w FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE; złoty medal w rzucie młotem w MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU W LEKKIEJ ATLETYCE; SREBRNY MEDAL
W MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW;
5. Piotr Cych – II miejsce (rzut kulą) w FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE;
6. Sylwester Bober - ….. w MISTRZOSTWACH POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH;
7. Wojtyczka Łukasz - …… w MISTRZOSTWACH POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH;
8. Kinga Majewska – I miejsce ( młot) w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DOLNOSLĄSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE;
9. Joanna Koperska – III miejsce (dysk) w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DOLNOSLĄSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE;
10. Malwina Matusiak – II miejsce ( młot) w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DOLNOSLĄSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE;
11. Adrian Marek – I miejsce (młot) w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA DOLNOSLĄSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE;
12. I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU TRZEBNICKIEGO GIMNAZJÓW
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW : M. Brumirski, I. Sawko, J. Raducki, P. Kucharski, P. Łuszcz, D. Piotrowski, P. Roskosz, M. Trytko, A. Paszkiewicz, K. Dudziak, D. Żukowski, J. Maciejak,
B. Błoński, S. Habiński, D. Twardy, A. Pietrulewicz
13. I miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ : D. Piotrowski, P. Łuszcz, S. Kłos, B. Szulc, M. Adamiak, P. Abramowicz, M. Matusiak, P. Żygadło, D. Walczak, M. Brumirski,
M. Trupkiewicz, S. Habiński, D. Marek, F. Kobylski, K. Muller, M. Kmita;

Share
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.