Jesteś tutaj: Strona głównaOsiągnięcia uczniówOsiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/2008

KONKURSY


OGÓLNOPOLSKIE

Semestr 2

*PATRYCJA KOWALCZYK kl. 2a - LAUREATKA ogólnopolskiego konkursu "Dyplomacja i sprawy międzynarodowe"
*JOANNA MOLĘDA kl.3a - LAUREATAKA ogólnopolskiego konkursu „Poznawaj Polskę 2008”

*   MATEUSZ CHABINIEC, JOANNA MOLĘDA, BARTOSZ BODZINY kl. 3a laureaci I etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters

*   MARTYNA MAREK kl.1g - WYRÓŻNIENIE w Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu
*   MARTYNA MAREK kl.1g - WYRÓŻNIENIE w Konkursie Piosenki Żeglarskiej i Folkowej "Szanty we Wrocławiu"
*   Izabela Możdżeń kl.1g - WYRÓŻNIENIE w Konkursie Piosenki Żeglarskiej i Folkowej "Szanty we Wrocławiu"

WYRÓŻNIENIE  w Powiatowym Konkursie Poetyckim  „Oblicze moje miasta - mojej miejscowości”


GMINNE:

Semestr 2


*KAMILA MAJDA kl.3D - 1 MIEJSCE w gminnym konkursie ortograficznym "Mistrz Ortografii"

*PATRYCJA KOWALCZYK kl. 2a - 2 MIEJSCE w gminnym konkursie ortograficznym "Mistrz Ortografii"


SZKOLNE:

Semestr 2

*TOMASZ KASPEROWICZ kl.3g - 1 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Biblijnym;
*KAROLINA DOMINAS kl.3f - 1 MIEJSCE  w szkolnym konkursie recytatorskim;
*KRZYSZTOF IGNATOWICZ kl. 1g - 1 MIEJSCE  w konkursie matematycznym "MAT"
*PIOTR NOWICKI kl. 1g - 1 MIEJSCE  w konkursie matematycznym "MAT"
*KRZYSZTOF IGNATOWICZ kl.1g, NATALIA KRYŚ kl. 2g, OLGA PAWŁOWICZ kl. 2g, ADAM ZNAMIROWSKI kl. 2g - 1 MIEJSCE (zakwalifikowani do drużyny reprezentującej szkołę) w Lidze Naukowej częśĆ matematyczna;
*IZABELA ANDRZEJAK kl.3a, - 1 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Pierwsza Pomoc”

*ALEKSANDRA KOWAL kl. 3g - 2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Biblijnym;
*FILIP NIŻYŃSKI kl. 1a - 2 MIEJSCE  w szkolnym konkursie recytatorskim;
*ADAM ZNAMIROWSKI kl. 2g - 2 MIEJSCE w konkursie matematycznym "MAT"
*JOANNA MOLĘDA kl.3a, - 2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Pierwsza Pomoc”

*RADOSŁAW JULUKOWICZ kl.3a - 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Biblijnym;
*MATEUSZ FEDYNA kl. 2a - 3 MIEJSCE  w szkolnym konkursie recytatorskim;
*PAULINA ADAMISZYN kl.3a, - 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Pierwsza Pomoc”
*JOANNA MOLĘDA kl.3a - 3 MIEJSCE w konkursie matematycznym "MAT"

„ DAMIAN OLEJNICZAK kl.2a - WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie recytatorskim;
„ KLAUDIA HABIŃSKA kl.3g - WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie recytatorskim;

<u>Semestr 1</u>
*ŁUKASZ SZALKOWSKI kl. 2a - 1 MIEJSCE w Szkolnych Mistrzostwach Szachowych
*JOANNA MOLĘDA, kl.3a - 1 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 3
*PATRYCJA KOWALCZYK, kl.2a 1 MIEJSCE - w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 2
*PIOTR SZUBA, kl.1g - 1 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 1
*MATEUSZ CHABINIEC kl. 3a - 1 MIEJSCE w szkolnym konkursie informatycznym „Bóbr”  kategoria  KLASY 3
*NATALIA BOLACZEK, kl.2A  1 MIEJSCE w szkolnym konkursie informatycznym „Bóbr”  kategoria  KLASY 2
*JAKUB TYRKA, kl.2a  1 MIEJSCE w szkolnym konkursie informatycznym „Bóbr”  kategoria  KLASY 2
*PATRYK ANDRZEJEWSKI  1 MIEJSCE w szkolnym konkursie informatycznym „Bóbr”  kategoria  KLASY 1
*JOANNA MOLĘDA kl.3a, - 1 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
*PIOTR SZUBA kl.1g  1 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*Patrycja Kowlaczyk kl.2a  1 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*Katarzyna Kozina kl.2a  1 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*Damian Olejniczak  kl.2a - 1 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*KAROLINA SAWICKA kl.3a - 1 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla klas 3
*JOANNA MOLĘDA kl.3a - 1 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla klas 3

*ALEKSANDRA GIBKA kl. 1a  - 2 MIEJSCE w Szkolnych Mistrzostwach Szachowych
*RADEK JULUKOWICZ, kl.3a -  2 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik”  kategoria KLASY 3
*ADAM ZNAMIROWSKI, kl.2g -  2 MIEJSCE - w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 2
*JACEK PIRZECKI, kl.1g  2 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 1
*IZABELA ANDRZEJAK kl. 3a  2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
*FILIP NIŻYŃSKI kl.1a 2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*MARCIŃ SZUMIŃSKI kl.1a 2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*KRZYSZTOF IGNATOWICZ KL.1g 2 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*Magdalena Dawidowicz kl.2a  2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*PAULINA WALCZAK  kl.3a - 2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*IZA ANDRZEJEWICZ kl.3a - 2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*DARIA ZAWADA kl.3d - 2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*SYBILLA KUCZNIAK kl.3g - 2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*MATEUSZ CHABINIEC  kl.3a - 2 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3

*MICHAŁ PRZYŚLAK kl. 1g - 3 MIEJSCE w Szkolnych Mistrzostwach Szachowych
*DAWID ŻUKOWSKI, kl. 3g - 3 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 3
*KATARZYNA KOZINA, kl.2a - 3 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 2
*TOMEK STAŚKIEWICZ, kl.1g  3 MIEJSCE w szkolnym konkursie matematycznym „Alfik” - kategoria KLASY 1
*Michalina Zalewska kl. 2a  3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie Ortograficznym
*PAULINA NIŻYŃSKA kl.1a 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*MAŁGORZAT KALINKA kl.1a 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*JACEK PIRZECKI kl.1g 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*WOJCIECH TADEUSIK kl.1b 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*JOANNA GÓRNACKA kl.1e 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*JOANNA TARNOWSKA kl. 1e 3 MIEJSCE w Szkolnym Konkursie „Czytam między słowami” kategoria  KLASY 1
*Paweł Rebinowski kl.2a  3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*Żaneta Chodorowska kl.2a  3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 2
*EMILA RYDEL kl. 3g - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*PAULINA BŁOŃSKA kl.3b - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*AGATA NINIERZA kl.3a- 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*ŁUKASZ WOJTYCZKA kl.3e - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*KAMILA MAJDA kl.3d - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*RADEK JULUKOWICZ kl.3a - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*MONIKA PYTLIŃSKA kl.3a - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3
*ULA SZYMAŃSKA kl.3a - 3 MIEJSCE W Szkolnym Konkursie „Czytam Między Słowami” dla KLAS 3


KONKURSY SPORTOWE

Semestr 2


Mateusz Samiło I miejsce w Ogólnopolskim Mitingu Młodzików w Poznaniu na 1000m
Mateusz Samiło I miejsce W Mistrzostwach Dolnego Śląska Gimnazjów w biegu na 1000 m
Piotr Cych I miejsce w pchnięciu kulą jun. młodszy ( 5 kg) Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce strefy wrocławskiej, kategoria chłopcy
Mateusz Samiło I miejsce w biegach na 1000m Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce strefy wrocławskiej, kategoria chłopcy
Joanna Koperska I miejsce w rzucie dyskiem jun. Młodszych Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce strefy wrocławskiej, kategoria dziewczęta
Mateusz Samiło I miejsce w Przedbiegach "XIII Ogólnopolskiego biegu grubasów Prusice 2008"-Gimnazjum kategoria chłopcy
Kinga Majewska I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych - rzut młotem kobiet (4kg) jm
Mateusz Samiło  I miejsce  kategoria klas II gimnazjum w biegach przełajowych o Puchar Gór Kocich w Trzebnicy
Piotr Nowicki  I miejsce  kategoria klas I gimnazjum w biegach przełajowych o Puchar Gór Kocich w Trzebnicy
Joanna Wleklińska  I miejsce - kategoria dziewcząt klas III w biegach przełajowych w Głębowicach
Mateusz Samiło  I miejsce  kategoria chłopców klas II w biegach przełajowych w Głębowicach
Paweł Abramowicz  I miejsce  kategoria chłopców klas III w biegach przełajowych w Głębowicach
Marek Wabnic  I miejsce  kategoria chłopców klas I w biegach przełajowych w Głębowicach

Mateusz Samiło II miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Gimnazjów w biegu na 2000m
Aleksandra Gibka, Mateusz Fedyna, Michał Przyślak, Łukasz Szalkowski II MIEJSCE w drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach
Piotr Cych II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych - rzut młotem mężczyzn (5kg) jm
Joanna Wleklińska - II miejsce  kategoria klas II gimnazjum w biegach przełajowych o Puchar Gór Kocich w Trzebnicy
Mateusz Grzybowski  II miejsce  kategoria klas II gimnazjum w biegach przełajowych o Puchar Gór Kocich w Trzebnicy
Mateusz Grzybowski  II miejsce  kategoria chłopców klas II w biegach przełajowych w Głębowicach
Patryk Szulc  II miejsce  kategoria chłopców  klas I w biegach przełajowych w Głębowicach
Zbigniew Ziober  II miejsce  kategoria chłopców klas III w biegach przełajowych w Głębowicach


Mateusz Samiło III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w birgach przełajowych
Mateusz Samiło III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska Gimnazjów w biegach przełajowych
Kinga Majewska III miejsce w pchnięciu kulą jun. młodszych (4 kg)
Indywidualnych Mistrzostwach Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce strefy wrocławskiej, kategoria dziewczęta
 Piotr Nowicki III miejsce w Przedbiegach "XIII Ogólnopolskiego biegu grubasów Prusice 2008"-Gimnazjum kategoria chłopcy
Joanna Koperska III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych - rzut dyskiem kobiet (1kg) jm
Adrian Marek III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorów Młodszych - rzut młotem mężczyzn (5kg) jm
Magdalena Olkiewicz  III miejsce  kategoria klas III gimnazjum w biegach przełajowych o Puchar Gór Kocich w Trzebnicy
Mateusz Kmita  III miejsce  kategoria chłopców klas II w biegach przełajowych w Głębowicach
Katarzyna Golemo  III miejsce - kategoria dziewcząt klas II w biegach przełajowych w Głębowicach
Patrycja Borowiecka  III miejsce  kategoria dziewcząt klas I w biegach przełajowych w Głębowicach
Kamila Barczyk  III miejsce  kategoria dziewcząt klas III w biegach przełajowych w Głębowicach
*3 MIEJSCE w POWIATOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT, skład drużyny: Iza Mincer kl.3d, Patrycja Łukawa kl.3a
*3 MIEJSCE w POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH PIŁKI RĘCZNEJ, skład drużyny: Paweł Abramowicz, Jakub Maciejak, Bartosz Błoński, Karol Dudziak, Adrian Marek, Krzysztof Synowiec, Damian Walczak, Piotr Cych, Sebastian Kokora, Piotr Chodorowski, Marcin Matusiak, Filip Kabylski

semestr 1

Mateusz Samiło I miejsce w Miendziynarodowym Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy
*1 MIEJSCE w POWIATOWYCH MISTRZOSTWACH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW,  skład zespołu: Mateusz Fedyna kl.2a, Maciek Gendosz kl.2a,Filip Kobylski kl.3b, Marcin Matusiak kl. 3b, Paweł Abramowicz kl.3d, Dawid Wójcik kl.3a, Piotr Żygadło kl.3a, Paweł Oraczewski kl.2f, Damian Marek kl.2f, Jakub maciejak kl.3g, Mateusz Kmita kl.2d, Zbigniew Ziober kl.3d, Sebastian Kokora kl.2f, Grzegorz Mazurek kl.1g
*MATEUSZ SAMIŁO kl. 2f  1 MIEJSCE w Ulicznym Biegu Sylwestrowym Trzebnica 2007

*2 MIEJSCE w POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW, skład zespołu: Jakub Maciejak, Bartosz Błoński, Dawid Żukowski, Karol Dudziak, Adrian Paszkiewicz (kapitan), Patryk Roskosz, Marcin Matusiak, Łukasz Żmurko, Krzysztof Synowiec, Piotr Chodorowski
*2 MIEJSCE w POWIATOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW, skład zespołu: Jakub Maciejak - 3g, Damian Walczak- 3f, Bartek Błoński - 3g, Piotr Chodorowski - 2f, Piotr Żygadło - 3g, Paweł Abramowicz - 3d, Damian Marek - 2f

*3 MIEJSCE w POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT, skład zespołu: Ewa Suseł (kapitan), Dominika Salata, Natalia Niżyńska, Paulina Niżyńska, Natalia Skrzypek, Katarzyna Łyczko, Agata Ninierza, Karolina Dominas, Joanna Błońska
*3 MIEJSCE  w POWIATOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI DZIEWCZĄT, skład zespołu: Dominika Salata  2e, Aleksandra Wiktorowicz  2 e, Olga Majewska  2e, Katarzyna Łyczko  3g, Paulina Cierpka 2f, Ada Lenarcik 3d, Natalia Skrzypek  3f, Karolina Domina, 3f, Joanna Błońska 2a, Paulina Ostromecka  3g
*3 MIEJSCE w POWIATOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

STYPENDIA

STYPENDIA NAUKOWE, ARTYSTYCZNE I SPORTOWE ZA 1 SEMESTR 2007/2008

Za drugi semestr

Molęda Joanna, Samiło Mateusz, Kowalczyk Patrycja, Chabiniec Mateusz, Marek Martyna, Możdżeń Iza, Pawłowicz Olga, Kuczniak Sybilla, Marek Adrian, Wyrostek Monika, NiżyńskaPaulina, Roskowińska Katarzyna, Adamiszyn Paulina, Szymańska Urszula, Julukowicz Radek, Kozina Katarzyna, Bilakiewicz Julita, Kołodyńska Kamila, Majda Kamila, Rebinowski Paweł, Bilakiewicz Anna, Andrzejak Izabela, Golemo Katarzyna, Matysiak Wojciech, Ninierza Agata, Żyto Paulina, Sawicka Karolina, Kowal Aleksandra, Małys Patrycja, Rydel Emila, Bolaczek Natalia, Dawidowicz Magdalena, Łukowiak Agata, Kowaliszyn Paulina, Andrzejewski Patryk, Dytko Paulina, Chmielewska Beata, Szylderowicz Karolina, Skibiński Rafał, Majewska Małgorzata

Za pierwszy semestr
1g Iza Możdżeń, 2a Patrycja Kowalczyk, 2f Mateusz Samiło, 3g Katarzyna Łyczko,
1g Martyna Marek, 3a Natalia Niżyńska, 3a Ewelina Suwalska, 3a Joanna Molęda, 2a Alesandra Walasek, 2g Olga Pawłowicz, 2g Adam Znamirowsk, 2c Julita Bilakiewicz , 3a Radek Julukowicz, 3g Sybilla Kuczniak, 3a Urszula Szymańska, 3d Kamila Majda, 3g Paulina Ostromecka, 3g Jakub Maciejak, 3g Bartosz Błoński, 1a Bartosz Furtak, 1a Katarzyna Roskowińska, 1g Piotr Nowicki, 2a Paweł Rebinowski, 2a Natalia Bolaczek, 3a Paulina Kowaliszyn, 3a Paulina Adamiszyn, 3a Izabela Andrzejak, 3a Agata Ninierza, 3g Paulina Rudnicka, 1g Jacek Pirzecki


STYPENDIUM FUNDOWANE PRZEZ UNIWERSYTECKĄ SZKOŁĘ KSZTAŁCENIA INDYWIDUALNEGO

2a Patrycja Kowalczyk

 

 

 

 

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony