Jesteś tutaj: Strona głównaOsiągnięcia uczniówNagrody za osiągnięcia uczniów

Nagrody za osiągnięcia uczniów

Szkolny Dzień Talentów stał się okazją do podsumowań osiągnięć uczniów za ostatnie cztery miesiące pracy, w czasie których rywalizowali o miejsca w szkolnych i powiatowych konkursach artystycznych i naukowych oraz zawodach sportowych.

Na hali sportowej odbyło się wręczenie drobnych upominków, które na ręce uczniów przekazała pani dyrektor Katarzyna Lech. Na koniec słodkimi babeczkami podziękowano tym wszystkim uczniom szkoły, którzy zaangażowali się w prace na rzecz Drzwi Otwartych, które odbyły się 12 marca.


OSIĄGNIĘCIA ZA OKRES 15 LISTOPAD – 20 MARCA

Szymon Lewandowski  

  • I m. w szkolnym i I m. w Powiatowym Konkursie „Czytam między słowami"
  • I m. Szkolny Konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”
  • Szkolny i Powiatowy konkurs „Polska Piastów”
  • I m. w Szkolnym i II m. w i Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach, w których mówią  po angielsku
  • Konkurs Interdyscyplinarny „Jachtem dookoła świata” – udział w powiatowym

Patryk Kubis

  • I m. Szkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej
  • I m. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego
  • III m. Szkolny Konkurs Recytatorski
  • I m. Szkolny Konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”
  • II m. Szkolny Konkurs Historyczny  „Starożytna Grecja”
  • II m. w Szkolnym i IV w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach, w których mówią po angielsku.

Konrad Bartosiak
II m. w VIII Międzyszkolnym Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Prawach Człowieka dla uczniów szkół średnich

Konrad Bartosiak, Dawid Byrski, Mateusz Maćkiewicz - drużynowo – III miejsce w VIII Międzyszkolnym Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Prawach Człowieka dla uczniów szkół średnich

Radek Wojtczak

  • Olimpiada Biologiczna - kwalifikacja do etapu powiatowego Olimpiady
  • Konkurs Interdyscyplinarny „Jachtem dookoła świata” – udział w powiatowym

Weronika Wiktorowicz

  • III m. Szkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej
  • I m. gminny konkurs plastyczny ,,Osoba niepełnosprawna i ja”
  • II m. Szkolny Konkurs Recytatorski

Joanna Kowal

  • II m. Szkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej
  • I m. w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Aleksandra Pytlińska

  • II m. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego
  • III m. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Joanna Łuczków - III m. Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Gracjan Rudnicki – II m. w Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Weronika Janik - II m. w gminnym konkursie plastycznym ,,Osoba niepełnosprawna i ja”  

Martyna Gromczyńska - III m. w gminnym konkursie plastycznym ,,Osoba niepełnosprawna i ja”

Marcelina Nowak -  I m. Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Portret patrona szkoły - Macieja Rataja”

Matylda Korzecka - II m. Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Portret patrona szkoły - Macieja Rataja”

Milena Żyża - III m. Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Portret patrona szkoły - Macieja Rataja”

Szymon Wojtkowiak – I m. w konkursie SOBOWTÓR Rataja

Krzysztof Miela – II m. w konkursie SOBOWTÓR Rataja

Dominik Borkowski – III m. w konkursie SOBOWTÓR Rataja

Marcelina Korytkowska - II m. Szkolny Konkurs „Czytam między słowami”

Kacper Wnuk

  • III m. Szkolny Konkurs „Czytam między słowami”
  • II m. Szkolny Konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”

Adam Turowski

  • III m. Szkolny Konkurs „Czytam między słowami”
  • Konkurs Interdyscyplinarny „Jachtem dookoła świata” – udział w powiatowym

Magdalena Oleś – I m. Szkolny Konkurs Recytatorski

Karolina Bartkowiak - Szkolny i Powiatowy konkurs „Polska Piastów”
 
Mikołaj Czajkowski - Szkolny i Powiatowy konkurs „Polska Piastów”
 
Jakub Salej  - I m. Szkolny Konkurs Historyczny  „Starożytna Grecja”

Wiktoria Turek – III m. Szkolny Konkurs Historyczny „Starożytna Grecja”

Marcel Walczak – II m Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach, w których mówią po angielsku.

Jakub Podlewski – II m. w konkursie na najsmaczniejszą babę wielkanocną –„Stoły Wielkanocne”

Adam Turowski, Mikołaj Cabanek, Julian Furtak, Dawid Januchta, Patryk Kubis, Szymon Lewandowski, Paulina Skrzypek, Jan Szeniawski, Wiktoria Turek, Radosław Wojtczak, Szymon Wojtkowiak, Milena Żyża – drużynowo - awans do półfinału Dolnośląskich Meczów Matematycznych, wygrana rozgrywek strefowych

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony