Jesteś tutaj: Strona głównaO szkoleGrażyna Łysikowska - laureatką nagrody Żmigrodzki Smok Sukcesu

Grażyna Łysikowska - laureatką nagrody Żmigrodzki Smok Sukcesu

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że podczas balu charytatywnego 15 stycznia 2011 roku w Zespole Placówek Kultury polonistka naszego gimnazjum - Grażyna Łysikowska otrzymała prestiżową nagrodę Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu. Jest to trzecia edycja konkursu, który ma na celu promowanie aktywnych i odnoszących sukcesy osób, firm i organizacji działających na terenie naszej gminy. Nagrody przyznawane są rokrocznie osobom lub stowarzyszeniom i firmom liczącym się w skali naszej gminy ale i całego regionu. Nagrody przyznane zostały w trzech kategoriach: - Biznes - Sport, Turystyka, Kultura, Oświata - Działalność Społeczna (Organizacja Pozarządowa) - Kategoria Specjalna: Osobowość Roku Statuetki zostały zaprojektowane i wykonane przez artystę Marka Barona, którego dzieła trafiły już w ręce m.in. zwycięzców turnieju "Pekao Open", plebiscytu "Polityk Roku" oraz "Nagrody Gospodarczej Prezydenta". Twórca zafascynowany jest ruchem i ekspresją, próbą jej uchwycenia w kamieniu. Na specjalne zamówienie władz samorządowych dla żmigrodzian przygotował smoka oplatającego basztę. Nominatów a później zwycięzców poszczególnych kategorii typuje Kapituła Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu, której członkowie reprezentują organizacje społeczne, parafie, radę miejską i samorząd lokalny, niezależne media i biznes. Skład kapituły: ks. Andrzej Majchrzak – Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Powidzku Jan Czyżowicz – Przewodniczący Rady Miejskiej w Żmigrodzie Franciszek Bieniek – właściciel firmy "Jafra" Mirosław Uruski – Komendant ZHP w Żmigrodzie Daniel Długosz – NOWa Gazeta Trzebnicka Wojciech Smoliński – Sekretarz Gminy Żmigród Więcej informacji na www.zmigrod.com.pl
Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony