Jesteś tutaj: Strona głównaO szkole

Kolejny Certyfikat Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo!!!

29 maja 2014 r. Dolnośląski Kurator Oświaty – p. Beata Pawłowicz decyzją Komisji Konkursowej przyznała naszej szkole kolejny Certyfikat Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo.Certyfikat- logo

Dokument ten świadczy o tym, że system działań podejmowanych na rzecz bezpieczeństwa w Gimnazjum im. M. Rataja został oceniony i uznany jako spełniający standardy jakości i efektywności.

Certyfikat został przyznany szkole do dnia 31 maja 2017 r.

Aby spełnić wymagania zawarte w regulaminie konkursu należało wykonać szereg zadań:

Czytaj więcej: Kolejny Certyfikat Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo!!!

Nasze gimnazjum - SZKOŁĄ MATEMATYCZNYCH INNOWACJI!

Szkoła matematycznych InnowacjiNasza szkoła wprowadziła innowację pedagogiczną o nazwie „MATEMATYKA INNEGO WYMIARU, którą realizował przez 2 lata zespół nauczycieli w składzie Aleksandra Nogała, Joanna Osio, Bożena Szymanowicz, Joanna Zazulczak, Anna Wołoszyn. Przedsięwzięcie to zostało zgłoszone do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Program opierał się na nowoczesnych metodach nauczania z wykorzystaniem technik multimedialnych, gier strategicznych, a także wymianie wiedzy i doświadczenia pomiędzy uczestnikami projektu. Każdy uczeń uzyskał dostęp do nowoczesnych materiałów dydaktycznych, a także prywatne konto na portalu internetowym.

Czytaj więcej: Nasze gimnazjum - SZKOŁĄ MATEMATYCZNYCH INNOWACJI!

Strona 1 z 12

Początek strony