Relacje z obozu "Uczeń online"

W dniach 17-28.08.2014r. w Białym Dunajcu odbył się kolejny obóz dla uczestników projektu uczeń-online. Naszą szkołę reprezentowała najliczniejsza grupa uczniów w składzie: Adrianna Pogoda, Marta Załanowska, Konrad Bagiński, Bartłomiej Ostromecki, Błażej Jackowiak, Radosław Zazulczak, Mikołaj Waszkiewicz, Andrzej Szymków, Karolina Zazulczak, Alicja Bagińska oraz Weronika Wojtkowiak.
Podczas obozu mieliśmy okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w Zakopanem oraz jego okolice. Zorganizowane zostały również wycieczki całodniowe:


•    Na Słowację – jezioro Strbskie Pleso, Aqua Park w Popradzie.
•    Do Krakowa – Wawel (katedra oraz groby), dzwon Zygmunta, kościół Mariacki, pomnik Adama Mickiewicza.
Oprócz wycieczek zorganizowany i czasu wolnego, który mogliśmy wykorzystać był także czas na naukę. Wykładowcy przygotowali dla nas ciekawy program zajęć tzw. nauka przez zabawę. Na wykładach o fizyce medycznej mieliśmy okazję zrobić sobie zdjęcia kamerą termowizyjną. Poznaliśmy sztuczki pozbycia się tremy przed wystąpieniami publicznymi oraz nauczyliśmy się jak rozwijać naszą kreatywność. Uczestnikom obozu najbardziej podobały się zajęcia z filmu, na których sami tworzyliśmy swoje bajki animowane oraz krótkie filmiki fabularne. Ostatnim wykładem była pierwsza pomoc. Uczyliśmy się jak opatrzyć wszelkiego rodzaju rany oraz jak prawidłowo wykonywać resuscytację.
Myślę, że ten obóz każdy zapamięta na długo, a uczestników projektu zachęcam do aktywnego udziału w zajęciach supermemo. Dzięki temu będziecie mieć szansę dostania się na obóz w przyszłym roku, który niestety będzie ostatnim przed zakończeniem projektu.

Ada Pogoda klasa 3B

ZDJĘCIA

Zdjęcia Karoliny Zaulczak

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony