Młodzi projektanci w naszej szkole

Chcesz zmienić wystrój swojego pokoju, a nie wiesz jak? Dyrekcja szkoły nie wie, jak mogłyby wyglądać sale lekcyjne po remoncie? Nie ma sprawy. O pomoc można zwrócić się do młodych ekspertów z naszej szkoły.

Doświadczenie w projektowaniu sal lekcyjnych mają uczniowie z klas 1c i 1d, którzy w ramach realizacji projektu „Budujemy szkołę przyszłości” zaprojektowali kilka sal lekcyjnych. W ślad za nimi uczniowie klasy 2 c stworzyli projekty pokojów dla nastolatków.

Uczniowie korzystali z programu „3D Roomplanner” dostępnego na stronie www.roomstyler.com Program jest nieskomplikowany, jednak wymaga znajomości języka angielskiego. Oraz, oczywiście, ciekawych pomysłów, a tego naszym uczniom nie brakuje.

Pomysł oraz pomoc językowa - Rita Ćerniauskaite

Prace uczniów można zobaczyć tu: 

ideal classroms

ideal rooms for teens

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony