Nasi uczniowie na Festiwalu Projektów w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że aż dwie grupy projektowe z Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie zostały zaproszone na Festiwal Projektów, który odbędzie się za dwa tygodnie w Warszawie. Chodzi to o grupę realizującą projekt "Legenda o żmigrodzkim smoku" pod kierunkiem Katarzyny Kolebuk oraz o grupę odpowiedzialną za projekt "Ostatni ocaleni", która pracowała pod kierunkiem Arlety Kamińskiej-Sadat.

 

Z wszystkich kilkuset grup projektowych z całej Polski realizujących poszczególne zadania programu "Szkoła z klasą 2.0" na festiwal zaproszono najlepszych 50 projektów. Wśród nich znalazły się aż dwa z naszego gimnazjum co bardzo dobrze świadczy o poziomie merytorycznym i technicznym naszych projektów. 

Nasi uczniowie będą prezentowali swoje projekty, a przy okazji zwiedzą Warszawę i obejrzą Centrum Nauki KOPERNIK. Ich pobyt na pewno będziemy relacjonować na MRACIE. :-)

Oto lista zaproszonych grup projektowych:

 ===> Lista zakwalifikownych szkół

Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wszystkich projektów, które nasi uczniowie realizowali we współpracy z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Żmigrodzie.

::: GALERIA ZDJĘĆ :::

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, który powstał w ramach projektu "Legenda o żmigrodzkim smoku"

 

 

 

 

 

 

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony