Jesteś tutaj: Strona głównaNasi NauczycieleSyrko-Bolaczek Jadwiga

Syrko-Bolaczek Jadwiga

Jadwiga Syrko-Bolaczek jest nauczycielem dyplomowanym, uczy biologii. Ukończyła studia wyższe magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim - kierunek biologia oraz studia podyplomowe z informatyki. Wcześniej pracowała w Szkole Podstawowej w Korzeńsku, od 1999r w Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie.

Współrealizowane projekty: „Wygraj z nałogiem”, „Układ oddechowy człowieka”, Budowa i funkcje krwi”, „Webska szkoła pod żaglami”, „Orange dla Ziemi”, "Zagrożenie roślinami inwazyjnymi na obszarach chronionych".

Otrzymane nagrody: Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Korzeńsku (1988,1997). Nagrody Dyrektora Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie (2000,2002,2005) Nagroda Burmistrza Żmigrodu (2006), Grand Prix za najlepszy projekt interdyscyplinarny w Warszawie (2006) w nagrodę szkoła otrzymała laptop; wyróżnienie za projekt przedmiotowy z biologii w Warszawie (2006) nagrodą był tygodniowy rejs po Morzu Adriatyckim dla trzech uczniów i nauczyciela; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Nasze ABC"- za projekt szkolny; I miejsce w województwie za realizację projektu pt. "Zagrożenie roślinami inwazyjnymi na obszarach chronionych”-nagroda to laptop (2008).

Osiągnięcia uczniów: I miejsce- zespołowo w wojewódzkim ponadregionalnym konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”(2002), I miejsce zespołowo w międzywojewódzkim konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”(2002).

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony