Wyniki konkursu "Maks matematyczny"

maks matematyczny logo9 marca odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs Maks matematyczny. Organizatorem była firma Łowcy Talentów Jersz, znana m.in. z konkursów Alfik Matematyczny i Mat. Konkurs odbywał się przez Internet. Zadaniem uczestnika było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych: Dzielnik i Działanie. Czas  rozwiązywania zadań wynosił 60 minut. W tym czasie uczniowie mogli zagrać w każdą grę dowolną ilość razy, w celu uzyskania jak najlepszej łącznej sumy punktów.

Do konkursu przystąpiło 14 osób z naszej szkoły.

Najwyższe wyniki uzyskali:

  1. Adam Turowski kl. III e
  2. Dariusz Suwada kl. I e
  3. Szymon Lewandowski III c

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i gratuluję wysokich wyników oraz ogromnych umiejętności matematycznych J Szczególne gratulacje kieruję do Adama Turowskiego, który uzyskał drugi wynik w województwie i 15-ty w kraju J  Znalazł się tym samym wśród 10% uczniów z najwyższymi wynikami w Polsce. Brawo J

Szkolny koordynator konkursu, Joanna Osio

9 marca odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkursMaks matematyczny. Organizatorem była firma Łowcy Talentów Jersz, znana m.in. z konkursówAlfik Matematyczny iMat. Konkurs odbywał się przez Internet. Zadaniem uczestnika było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych:Dzielnik iDziałanie. Czas  rozwiązywania zadań wynosił 60 minut. W tym czasie uczniowie mogli zagrać w każdą grę dowolną ilość razy, w celu uzyskania jak najlepszej łącznej sumy punktów.

Proszę zarejestruj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.
Początek strony